Práca v oblasti obchodu a služieb - obchodný reprezentant (aj bez praxe)

Optimum Consulting s.r.o.

Zvolenská cesta 4164, Banská Bystrica, 97405, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je aktívna komunikácia so zákazníkmi,poskytovanie informácií ohľadom Magia a starostlivosť o stálych zákazníkov v oblasti hlasu, dát a internetu.

-bezplatné zaškolenie
-práca v mladom dynamickom kolektíve
-po zaškolení firemný automobil
-firemné benefity
-kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

OPTIMUM CONSULTING pôsobí na trhu už od roku 1998 a patrí medzi prvé spoločnosti zaoberajúce sa door to door marketingom. Od svojho vzniku prešla dynamickým a kreatívnym vývojom. Realizovali sme viac ako 300 úspešných akcií pre rôznych klientov v oblasti obchodu, telekomunikácií, kultúry, športu, hoteliérstva, energetiky a gastronómie. V rámci rozširovania svojich aktivít hľadáme nových obchodných zástupcov a vedúcich pobočiek pre regióny na celom Slovensku.
ID: 1876671  Dátum zverejnenia: 23.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1100 EUR/mesiac