Práca s príjmom nad 1000€. Predajca.

Optimum Consulting s.r.o.

Zvolenská cesta 4164, 974 05 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1000 - 1400 EUR/mesiac, + bonusy a prémie, plat je fix + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme partner RWE GAS Slovensko, ktorý je poskytovateľ plynu a elektrickej energie pre firmy a domácnosti. Náplňou práce je poskytovanie zľiav na základe vyúčtovaná, práca s cenníkom ako aj zorientovanie zákazníka o výhodách a službách. Práca je vykonávaná aj formou priameho predaja.

- kompletné zaškolenie
- ubytovanie
- firemný automobil
- reálny kariérny rast
- práca pre silnú nadnárodnú spoločnosť

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie sa skladá s dvoch častí:
- Pracovný pohovor
- Pozorovací deň

- životopisy k pracovnej ponuke zasielajte na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti

Sme dynamická obchodná spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti sprostredkovania produktov a služieb, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania zákazníkov v regióne strednej a východnej Európy. Zameriavame sa na:
- poradenstvo
- popredajný servis zákazníkov
- služby callcentra
- spracovanie zmluvnej agendy
- marketingové poradenstvo

Našim obchodným partnerom poskytujeme prvotriedny predajný servis, ktorého cieľom je spokojnosť dvoch strán - spokojný zákazník j dodávateľ. Dlhoročné skúsenosti pôsobením na trhu predaja a dôvera našich partnerov aj zákazníkov nás predurčujú k zastávaniu popredných pozícií.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1843740  Dátum zverejnenia: 25.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1400 EUR/mesiac, + bonusy a prémie, plat je fix + variabilná zložka