Ihneď prijímame energetických poradcov (aj bez praxe)!

Optimum Consulting s.r.o.

Nové Zámky, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• na základe každodennej určenej lokality firmou priame oslovovanie zákazníkov za účelom možnosti zlepšenia služieb ČEZ Slovensko.
• celodenná komunikácia s koncovými zákazníkmi oslovovanie 20-30 zákazníkov denne
• práca v teréne
• práca v tíme
• komunikácia so zákazníkom, ktorá je vykonávaná aj formou priameho (door-to-door) predaja

• plat od 830 eur už počas zaškolenia
• pre najlepších 10% obchodníkov možnosť firemného automobilu
• vstupné týždenné a každodenné školenie na náklady spoločnosti
• pre 2 z 20 možnosť postúpiť na pozíciu asistent managera
• za 6 mesiacov možnosť postúpiť na pozíciu manager s vlastnou kanceláriou, asistentkou a obchodným tímom
• práca pre najsilnejšie firmy v obore: Telecom, ČEZ
• ubytovanie na náklady spoločnosti

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu môžete zaslať životopis na emailovú adresu

Nové Zámky:
e-mail: [email protected]
Berieme najlepších uchádzačov, ktorí prejdú výberovým konaním!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komunikatívnych ľudí, ktorí nemajú problémy, alebo predsudky priamemu oslovovaniu zákazníkov, majú reálnu chuť učiť sa vrcholový predaj pre najsilnejšiu a najväčšiu marketingovú spoločnosť na slovenskom a českom trhu. Ako protihodnotu poskytujeme priemerný zárobok, ktorý je u našich 94 Obchodníkov 1432 eur a hlavne reálny kariérny rast a to povýšenie na pozície asistent managera a managera pre najlepších 10% obchodníkov.

OPTIMUM CONSULTING pôsobí na trhu už od roku 1998 a patrí medzi prvé spoločnosti zaoberajúce sa door to door marketingom. Od svojho vzniku prešla dynamickým a kreatívnym vývojom. Realizovali sme viac ako 300 úspešných akcií pre rôznych klientov v oblasti obchodu, telekomunikácií, kultúry, športu, hoteliérstva, energetiky a gastronómie. V rámci rozširovania svojich aktivít hľadáme nových obchodných zástupcov a vedúcich pobočiek pre regióny na celom Slovensku.
ID: 1715337  Dátum zverejnenia: 15.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1000 EUR/mesiac