Telefonický operátor/ka callcentra

Optimum Consulting s.r.o.

Zvolenská cesta 4164, 974 05 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 600 EUR/mesiac, + odmeny, za SZČO platíme odvody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ešte 5 voľných miest.
Ideálna práca v office pre ľudí, ktorých baví komunikácia a práca s ľuďmi. Náplňou je aktívna práca s telefónom a so zákazníkom. Každého nového operátora PREŠKOLÍME v technikách predaja i komunikácií. Čo od vás potrebujeme je čas, chcenie učiť sa nové veci. Práca vhodná pre ZŤP.

- firemné akcie
- zaujímavá forma finančného ohodnotenia
- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- pravidelné školenia na dennej báze
- priestor na sebarealizáciu
- veľmi dobrý kolektív

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť
- Empatia
- schopnosť pracovať v tíme
- chuť a čas pracovať (prac. doba od 9,00 do 17,00)
- skúsenosti s predajom po telefóne výhodou, ale nie podmienkou

Sme dynamická obchodná spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti sprostredkovania produktov a služieb, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania zákazníkov v regióne strednej a východnej Európy. Zameriavame sa na:
- poradenstvo
- popredajný servis zákazníkov
- služby callcentra
- spracovanie zmluvnej agendy
- marketingové poradenstvo

Našim obchodným partnerom poskytujeme prvotriedny predajný servis, ktorého cieľom je spokojnosť dvoch strán - spokojný zákazník j dodávateľ. Dlhoročné skúsenosti pôsobením na trhu predaja a dôvera našich partnerov aj zákazníkov nás predurčujú k zastávaniu popredných pozícií.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1468054  Dátum zverejnenia: 8.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 600 EUR/mesiac, + odmeny, za SZČO platíme odvody