Skladník

LUMITECH spol. s r.o.

Miesto práce
Kolárovo
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiaczákladná mzda 750 Eur + prítomnostný bonus 60Eur +mesačné odmeny do 300Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Fyzické preberanie dodaného materiálu do skladu
  • Kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
  • Vykladanie a nakladanie kamiónov s VZV
  • Kategorizácia a označovanie materiálu pri prevzatí, ukladanie a skladovanie materiálu
  • Príprava a výdaj materiálu do výroby

  • Dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou
  • Nástup priamo do kmeňového stavu, žiadna agentúra
  • Motivujúce finančné ohodnotenie - prítomnostný a výkonnostný bonus
  • Stravné lístky v hodnote 5,85Eur
  • Príspevok na dochádzanie
  • Platené nadčasy, soboty +50%, nedeľa, sviatok +100%

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je Kolárovo
Pracovná doba 7.00 - 15.30
Odvoz do práce nezabezpečujeme!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Dobré zdravie a fyzická zdatnosť
  • Vodičský preukaz na vysokozdvižný vozík
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť a ochota učiť sa nové veci
  • Samostatnosť

Lumitech s.r.o. má dlhú históriu vo výrobe halových a kancelárskych svietidiel. Boli sme založený v roku 2001 našou sesterskou rovnomennou firmou z Dánska. Naše kvalitné produkty pomáhajú rozžiariť a zároveň ušetriť na energiách tisíckam budov v Európe. Sme družná nadnárodná firma. Lumitech aktívne rastie ako aj v počte zamestnancov tak aj v počte produktov. Pevne veríme že aj Ty nám pomôžeš v tomto smere pokračovať.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Antala
Tel.: +421357775870
E-mail: poslať životopis
ID: 4834312  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac