Všeobecná zdravotní sestra

LUMINA, spolek

Domov pro seniory Norbertinum, Nopova 88, 61500 Židenice, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
18 500,- - 26 000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho Domova pro seniory v Brně – Židenicích hledáme pro posílení týmu všeobecnou sestru. Požadujeme empatický přístup ke klientům, rozhodnost, samostatnost. Výhodou je registrace.

Zkušenosti v péči o seniory, minimálně ze školní praxe, jsou vítány.

Náplní práce je péče o seniory v nepřetržitém provozu, dle harmonogramu práce, spolupráce s kolegy (rehabilitace, aktivizace, pracovníci přímé obslužné péče). Směny 7:00 hod – 19:00 hod., noční směny 19:00 – 07:00 hod.

Nástup dle dohody.

Nabízíme práci v příjemném prostředí a kolektivu, ohodnocení odpovídající pozici + zákonné příplatky, benefity.

V případě zájmu o pracovní pozici prosím zašlete životopis na e-mail polenkova"zavináč"lumina.cz.

Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byl v prvním kole výběrového řízení upřednostněn jiný uchazeč. Děkujeme za pochopení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

osobní ohodnocení
stravování
firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví, sociální služby

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Domov pro seniory

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2899834  Dátum zverejnenia: 19.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18 500,- - 26 000,-