Psychológ, psychoterapeut

LUMEDIX s.r.o.

Miesto práce
Mlynská, Košice
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacfinálna mzda bude dohodnutá na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabehnutá ambulancia klinickej psychológie hľadá do svojho kolektívu kolegu/kolegyňu so zameraním výsostne na dospelú klientelu. Jedná sa o terapeutickú činnosť, doplnenú psychodiagnostikou. Výhodou je zaradenie do špecializačného odboru, príp. aspoň začatý psychoterapeutický výcvik.

Podpora vzdelávania (semináre, školenia, výcviky) + kratší ako 40-hodinový týždenný pracovný čas + služobný telefón + motivačné odmeny nad rámec mzdy atď.

V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky a máte chuť stať sa našim kolegom/kolegyňou v zohratom kolektíve, neváhajte poslať mail, ku ktorému pripojte svoje CV a motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Psychológia

Počet rokov praxe

2

Chuť pracovať v ambulantnom prostredí, kde je neraz vysoké pracovné tempo.

Ambulancia klinickej psychológie poskytuje odbornú psychologickú diagnostickú a psychoterapeutickú starostlivosť dospelým i deťom. Zaoberáme sa širokým spektrom psychických ťažkostí a trápení, ktoré naši klienti prežívajú. Sme tím viacerých psychológov/psychologičiek, ktorí sa rozhodli pre túto neraz náročnú, no o to krajšiu prácu a radi by medzi sebou privítali nového kolegu či kolegyňu.
ID: 4789371  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac