Obchodný zástupca, Trnavský kraj

LUMAX, s. r. o.

okres Senec, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné hodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie obchodných partnerov
- starostlivosť o klientov spoločnosti v pridelenom regióne
- nevyhnutná je predchádzajúca prax na pozícií obchodného zástupcu

Práca v stabilnej spoločnosti, možnosť sebarealizácie a silná finančná motivácia. Služobné auto aj na súkromné účely, rôzne benefity a firemné školenia, mladý kolektív a možnosť profesného rastu.

Informácie o výberovom konaní

Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca

- zodpovedný prístup ku práci
- reprezentačné zručnosti

Naše zariadenie v Senci prevádzkujeme od roku 2006.
Hlavnou myšlienkou je poskytovanie kvalitnej a efektívnej rehabilitácie u dospelých aj detí s prevažne problémami pohybového aparátu.
Rehabilitujeme pacientov aj po úrazoch, mozgových príhodách a pod.
Ponúkame Vám viaceré liečebné techniky a komplexnú starostlivosť vykonávanú individuálne pod vedením dipl. fyzioterapeutov.

Diplomovaná fyzioterapeutka Andrea Majerovská aj jej tím ponúka služby v oblasti individuálnej a športovej rehabilitácie, elektroliečby a masáží.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1991953  Dátum zverejnenia: 18.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce finančné hodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov