Asistent nákupu

LUMAX, s. r. o.

Miesto práce
Železničná ul, Senec, okres Senec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s dodávateľmi
- zodpovednosť za optimálny stav skladových zásob
- zadávanie objednávok dodávateľom
- vytváranie cenových ponúk
- nastaviť a napĺňať nákladové, cenové a kvalitatívne plány za oddelenie nákupu
- pravidelné reporty vedeniu spoločnosti

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis. Oslovení budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Kandidát by mal spĺňať podmienky :

- anglický jazyk aktívne slovom aj písmom
- nemecký jazyk výhodou
- vyjednávacie schopnosti, analytické myslenie
- referencie z predchádzajúcich zamestnaní sú výhodou

Naše zariadenie v Senci prevádzkujeme od roku 2006.
Hlavnou myšlienkou je poskytovanie kvalitnej a efektívnej rehabilitácie u dospelých aj detí s prevažne problémami pohybového aparátu.
Rehabilitujeme pacientov aj po úrazoch, mozgových príhodách a pod.
Ponúkame Vám viaceré liečebné techniky a komplexnú starostlivosť vykonávanú individuálne pod vedením dipl. fyzioterapeutov.

Diplomovaná fyzioterapeutka Andrea Majerovská aj jej tím ponúka služby v oblasti individuálnej a športovej rehabilitácie, elektroliečby a masáží.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1866496  Dátum zverejnenia: 12.9.2014