Diplomovaná fyzioterapeutka

LUMAX, s. r. o.

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon ambulantnej rehabilitácie

Svoj životopis spolu so súhlasom s evidenciou a spracovaním osobných údajov posielajte na uvedený kontakt.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme, oslovíme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke, fyzioterapia

Vzdelanie zdravotníckeho smeru - fyzioterapia
Prax v odbore - nutnosť
Profesionálny prístup ku klientom

Naše zariadenie v Senci prevádzkujeme od roku 2006.
Hlavnou myšlienkou je poskytovanie kvalitnej a efektívnej rehabilitácie u dospelých aj detí s prevažne problémami pohybového aparátu.
Rehabilitujeme pacientov aj po úrazoch, mozgových príhodách a pod.
Ponúkame Vám viaceré liečebné techniky a komplexnú starostlivosť vykonávanú individuálne pod vedením dipl. fyzioterapeutov.

Diplomovaná fyzioterapeutka Andrea Majerovská aj jej tím ponúka služby v oblasti individuálnej a športovej rehabilitácie, elektroliečby a masáží.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1493200  Dátum zverejnenia: 3.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou