Manažér reštaurácie

LUMAGAST s.r.o.

Miesto práce
Denešova 10, 04023 Košice, Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.03.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou s príplatkami za výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tento manažérsky post bude-
- organizovať a riadiť obsluhu a v prípade nutnosti aj nárazovo pomôcť
- organizovať bar, tovar v bare, aktualizovať trendy v podávaní nápojov
- zastrešovať komunikáciu so zákazníkmi, ich spokojnosťou, kontrolovať kvalitu služieb pri akciách
- komunikovať s ekonomickým oddelením a spolupodielať sa na ekonomike podniku
- navrhovať a realizovať marketingové a reklamné aktivity,
- kontrolovať a organizovať drobné udržbárske opravy v odbytovej časti podniku
- tvoriť stratégiu a budúcnosť reštaurácie
- kontrolovať kvalitu jedál a služieb, ktoré dostáva konzument
- jednať s dodávateľmi a zabezpečovať akcie a hromadné aktivity podniku
-bude aktualizovať webstránku na základnej administratorskej úrovni
-bude komunikovať s médiami za reklamným účelom

Manažer reštaurácie sa bude môcť prejaviť a dokázať svoje kvality v oblasti gastronomie a jej služieb. Po kladných výsledkoch dostane všetky výhody manažera, s možnosťami vzdelávania aj mimo slovenska.

Je to výzva pre ľudí, ktorí pracujú v gastronómii, výzva pre ľudí, ktorí majú radi ľudí, menší kolektív, ktorý vedia mať pod kontrolou.
Sme vo vlastnej budove, čo je veľká výhoda pre udržanie stability podniku.
Radi by sme prijali človeka , ktorý je univarzálny, vie si vytvoriť rešpekt a hlavne prijme túto prácu ako svoje hobby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronomia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Uchádzač by mal mať výbornú komunikačnú schopnosť.
Mal by ovládať PC na užívateľskej úrovni a mať základné ekonomické myslenie. Musí byť vedieť lojálny a mať dobré rodinné zázemie.

Spoločnosť, ktorá má v prevádzke reštauráciu.
Stratégiou firmy je ponúkať a udržať podávanie jedál z kvalitných surovín, v sortimente našej známej kuchyne s aj moderným a štýlovým podaním. Technológia v kuchyni a bare je na štandartne vyššej európskej úrovni, ktorá zaručí prostredie pre výkon kvalitných služieb zákazníkom. Sme vo vlastnej budove, čo je veľká výhoda pre stabilitu všetkých pracujúcich v tomto podniku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1984614  Dátum zverejnenia: 20.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou s príplatkami za výsledky