Pracovník zákazníckeho centra

Lull Loungewear, s.r.o.

Hollého 651, Šaštín/Stráže 908 41, Trnavský kraj, okres Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
10.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská značka oblečenia, hľadá správnu kandidátku/kandidáta na pozíciu pracovníka zákazníckeho centra so znalosťou nemeckého jazyka. Sme mladá, rýchlo sa rozvíjajúca sa spoločnosť a pôsobíme v Šaštíne na Záhorí. Našim zamestnancom sa snažíme vytvárať príjemné pracovné prostredie za primerané ohodnotenie.

Vašou náplňou práce by bolo :
• Komunikácia so zákazníčkami (e-mailom, telefonicky) v nemeckom jazyku i slovenskom jazyku pri riešení objednávok,ich požiadaviek, zmien, reklamácií, výmen tovaru
• Prijímanie objednávok, vystavovanie faktúr a dobropisov, riešenie vrátení/výmen tovaru, iných požiadaviek a zmien, či reklamácií.
• Jednoduché preklady do nemeckého jazyka
• Výber P.O. Boxov v Hohenau (AT), Hodoníne (CZ)

• možnosť profesijného a osobného rastu, možnosť sebarealizácie
• výhody pri nákupe produktov Lull (kredit + následná 50% zľava)
• stravné lístky vyplatené v hotovosti
• práca na jednu zmenu, voľné víkendy a možný home office (2-4 dni do mesiaca)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme pozitívneho, flexibilného a bystrého človeka do teamu, na ktorého sa bude spoľahnúť.

Sme mladá, perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca slovenská firma, ktorá sa zaoberá dizajnom, výrobou aj predajom dámskeho oblečenia pod vlastnou značkou. Našou firemnou ideológiou je vytvárať jedinečný a kvalitný produkt a ponúkať nadštandartný servis naším zákazníčkam. Momentálne pôsobíme na slovenskom, českom a rakúskom trhu s víziou expanzie na ďalšie zahraničné trhy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2948388  Dátum zverejnenia: 27.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€