Správca budovy - údržbár

Lukro trade s. r. o.

Miesto práce
Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
03.06.2019
Mzdové podmienky (brutto)
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:
- vodičský preukaz sk. A,B, + oprávnenie VZV
- manuálna zručnosť, zodpovedný prístup k práci
- spravovanie budovy, prístupovej cesty a dvora
- odstraňovanie drobných závad

13. plat
príspevok na športové a kultúrne aktiviy
príspevok na nadštandardnú zdravotnú strarostlivosť
nápoje na pracovisku, fitness a masážne lôžko
zamestnanecké zľavy na produkty značky Kompava
firemné akcie

Ak Vás daná pracovná ponuka zaujala a spĺňate stanovené kritériá, zašlite nám prosím Váš životopis na našu mailovú adresu.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické,elektrotechnické

Vodičský preukaz

A, B

Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
Organizovanie a plánovanie práce. Manuálna zručnosť. Zodpovedný prístup k práci, dochvníľnosť, spoľahlivosť, flexibilita. Praktické myslenie a ochota pomáhať.

Obchodno-projekčná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkami zariadení pre potravinársky, chemicky a farmaceutický priemysel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3150577  Dátum zverejnenia: 3.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700