Можливість для людей з України

Vytvorte si pasívny príjem a budujte vlastný tím. Finančný poradca.

Lukáš Zuber

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacVýška príjmu nie je obmedzená, len ilustratívna. Záleží na Vašich ambíciách a šikovnosti. Pokiaľ chcete čo najlepšie zlúčiť pracovný čas s osobným a rodinným životom, máme pre Vás riešenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Home office po dohode až 80% času.
Rôzne platformy - Zoom, Teams, Skype a pod.
Možná aj práca v kancelárskych priestoroch v Piešťanoch, Trnave, Nitre a Bratislave.

- budovanie obchodného tímu, nábor a zapracovanie nováčikov
- prezentovanie služby potenciálnym klientom
- zaznamenanie a zisťovanie požiadaviek a potrieb klientov
- príprava individuálneho finančného plánu na mieru, jeho prezentácia
- administratívne zastrešenie zmluvnej dokumentácie so zákazníkmi a obchodnými partnermi

- kompletné zaškolenie, program Personal Development pre Váš osobnostný rozvoj
- zvýhodnené podmienky na produkty bánk, leasingu, investícií či poistenia
- motivačný program vrátane firemných dovoleniek
- manažérska zmluva so sociálnymi výhodami
- garantovaný pasívny príjem na manažérskych pozíciách
- osobný mentor na zaškolenie
- možnosť aktívne ovplyvniť výšku svojho príjmu
- časová flexibilita a individuálny prístup
- komplexné zaškolenie, odborné vzdelávanie pod dozorom NBS
- ucelený certifikovaný systém vzdelávania a osobnostného rozvoja
- zmluvne garantovaný kariérny postup
- práca možná aj 100% z domu
- možnosť medzinárodného pôsobenia

Získate nové vedomosti z oblasti financií, marketingu, predaja a lídershipu. V praxi nadobudnete nové komunikačné, predajné a líderské zručnosti. Čaká Vás priateľské a rastové prostredie, kde spolu nájdeme a rozvinieme Vaše silné stránky.

Informácie o výberovom konaní

Chcete kariérnu zmenu, osobnostný aj kariérny rast?
Hľadáte ďalší zdroj príjmu, spôsob ako si vytvoriť pasívny príjem a byť finančne slobodný?
Chcete zarábať viac v dobe zvyšovania cien a nákladov na život?

Zašlite nám svoj životopis s fotografiou na emailovú adresu: [email protected] . Následne Vás budeme kontaktovať s termínom pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Sociálne siete - Základy
Microsoft Office 365 - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- bezúhonnosť
- výhodou sú obchodné či manažérske skúsenosti
- príjemné vystupovanie
- schopnosť získať si dôveru klientov a kolegov
- ochota pracovať na svojom rozvoji, vzdelávať sa

Zmluvný spolupracovník OVB Allfinanz Slovensko, a.s., ktoré je súčasťou nadnárodného holdingu poskytujúceho finančné sprostredkovanie občanom a členom ich domácností v 16. európskych krajinách už viac ako 50 rokov.

Firma OVB na slovenskom trhu pôsobí od roku 1993. Jej úsilie sa sústreďuje na dlhodobé, komplexné finančné sprostredkovanie so zameraním na klientov.

Spoločnosť poskytuje finančným sprostredkovateľom spoľahlivý rámec pre ich samostatnú podnikateľskú činnosť v kariérnom systéme.

Od roku 2006 som registrovaný v NBS pod číslo 37672, vo všetkých sektoroch finančného trhu.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti: finančné sprostredkovanie/ služby.
ID: 4667376  Dátum zverejnenia: 10.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac