Reagujte bez životopisu

Asistentka predaja (Brigáda)

Lukáš Hubáček - Monako

Miesto práce
ZOC MAX Žilina, Prielohy 979/10, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
22. 11.2022
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- práca v stánku s koženým a nekoženým sortimentom: Peňaženky, kabelky, pánske tašky, opasky a pod.
- asistencia zákazníkom pri nákupe,
- obsluha pokladne, práca s hotovosťou,
- preberanie tovaru,
Ponúkame prácu na 11 hod.pracovné smeny (krátky/ dlhý týždeň)

Hľadáme asistentku predaja do predajného stánku na predvianočné obdobie (od 22.11. do 23.12.2022) so sortimentom koženej galantérie v nákupnom centre ZOC MAX Žilina. Nástup je 22. 11.2021
Skúsenosti v obchode a práca s pokladňou výhodou, nie však nevyhnutnosť.
Práca vhodná aj pre študentov VŠ, ktorí vedia pracovať aj doobeda ale aj pre aktívne dôchodkyne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Časová flexibilita (v prípade potreby vedieť zastúpiť), Zodpovednosť, samostatnosť, aktívny prístup a príjemné vystupovanie k zákazníkovi, chuť pracovať.

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom koženej galantérie.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1916808  Dátum zverejnenia: 17.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.