Supplier Quality Development Engineer

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Nitiransky kraj, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1800 - 2000 EUR/mesiac, Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* spolupráca s dodávateľmi v Európe pre všetky entity spoločnosti
* definícia a manažment KPI
* práca s dodávateľmi na zlepšovaní ich procesov s cieľom dosahovania požadovaných parametrov, kvality
* kvalifikácia nových dodávateľov z pohľadu zabezpečenia kvality a ich zabudovanie do dodávateľskej základne korporácie
* zodpovedá za zlepšovanie kvalitatívnych procesov
* zodpovedá za tvorbu stratégie pre identifikáciu a výber kľúčových dodávateľov
* podporuje a riadi procesy pre Cost reduction, supplier rationalization, Risk Management,…
* vedenie aktivít VA/VE s dodávateľmi
* pracuje na nových výrobných projektoch (identifikácia, výber dodávateľov, kvalifikácia dodávateľov a dielov - PPAP, rozbeh výroby)

* Zabezpečené nadštandardné vzdelávacie kurzy
* Flexibilný pracovný čas (pružný)
* Príspevky na poistenie, stravovanie, šport alebo kultúru

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

* Dynamicky sa rozvíjajúca a stabilná automotive spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

* VŠ vzdelanie strojárskeho zamerania
* anglický jazyk – plynulo
* 5 ročná skúsenosť na podobnej pozícii (SQA Engineer, Project Quality Engineer, Project Manager, Sourcing Engineer/Buyer...)
* znalosť ISO štandardov; výhodou skúsenosti s ISO TS 16949
* znalosť strojárskych výrobných procesov a technológii
* schopnosť viest rokovania

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3167323  Dátum zverejnenia: 22.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 2000 EUR/mesiac, Dohodou