Expert elektroinžinieringu

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pomáhať riadiť elektrotechnické štandardy
- Zhodnotiť zmeny elektrickej infraštruktúry
- Zúčastňovať sa na technických hodnoteniach a kvalifikácie dodávateľov a predajcov
- Vykonávať zaisťovanie zdrojov, žiadosti o cenovú ponuku, vyhodnotiť a odporučiť sprostredkovanie elektrických zariadení a práce
- Dohliadať nad inštalačnými prácami, testovaním a uvádzaním do prevádzky s cieľom zabezpečiť dodržiavanie v rozsahu prác, času a kvality
- Zabezpečiť, že elektrické nákresy sú k dispozícii načas a v dobrom stave pre elektrickú inštaláciu v závode
- Podporovať stratégiu elektrickej údržby v závode
- Rozvíjať a vykonávať preventívne plány údržby podľa GES 404 kontroly a testovania
- Viesť a podieľať sa na hodnotení rizík vo vysoko rizikových elektrických prácach
- Zaistitiť, že hodnotenie rizík, komunikácia rizík a akčné plánovanie sú splnené v súlade s našim systémom riadenia rizík (RMS)
- Zabezpečiť, že všetky incidenty a nehody sú hlásené

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

* Našim klientom je výrobná spoločnosť sídliaca v Nitrianskom kraji.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Vysokoškolské vzdelanie; špecializácia - elektrické a elektronické inžinierstvo
- Minimálne 3 roky skúseností na obdobnej pozícii (zariadenia s vysokým napätím a nízkym napätím ako sú transformátory, rozvádzače a koordinácia relé)
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Znalosť MS Office a AutoCad na pokročilej úrovni
- Osvedčené technické znalosti z výrobného závodu prevádzkového riadenia údržby s širokými skúsenosťami v celej rade výrobných zariadení;
- Skúsenosti s návrhom, inštaláciou, testovaním a uvedením do prevádzky a údržbu aspektoch elektrických zariadení
- Pracovná znalosť technických noriem a zákonných požiadaviek pre závod
- Čítanie a rozumienie dokumentácie EHS Systems a prevádzkových postupov
- Vodičský preukaz typu B

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3163587  Dátum zverejnenia: 18.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.