Supplier Quality Leader & Project Manager

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Home-Office kdekoľvek v SR, Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* spolupráca s dodávateľskou základňou v strednej a východnej Európe pre všetky globálne spoločnosti a entity korporácie
* kvalifikácia nových dodávateľov z pohľadu procesu zabezpečenia kvality a ich zabudovanie do dodávateľskej základne korporácie / daného výrobného závodu
* definícia a manažment KPI a práca s dodávateľmi na zlepšovaní ich procesov s cieľom dosahovania požadovaných parametrov
* neustála práca na zlepšovaní kvalitatívnych procesov a tvorba stratégie pre identifikáciu a výber kľúčových dodávateľov
* spolupráca s výrobnými spoločnosťami korporácie v oblasti štandardizácie procesov pre kvalifikáciu a rozvoj dodávateľov
* podpora a riadenie procesov pre znižovanie nákladov, optimalizáciu dodávateľov, hodnotenie rizík atď.
* práca na konkrétnych výrobných projektoch (identifikácia, výber dodávateľov, kvalifikácia dodávateľov a dielov - PPAP, rozbeh vyroby) v nasledovných kategóriách: odliatky, výkovky, mechanické opracovanie, plechové diely, zvarence, elektromotory, elektronické diely a zostavy, pneumatické a hydraulické diely a zostavy, technické plasty a gumy ...

* možnosť pôsobiť na pozícii v globálnej štruktúre medzinárodnej spoločnosti
* kompentencie a samostatnosť v rozhodovaní
* atraktívne podmienky a benefity

* V prípade záujmu pošlite prosím Váš životopis v anglickom a slovenskom jazyku. Dakujeme za prejavený záujem. Budeme Vás v čo najkratšom čase informovať o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* VŠ vzdelanie strojárskeho zamerania
* anglický jazyk – plynulo
* 5 ročná skúsenosť na podobnej pozícii (SQA Engineer, Project Quality Engineer, Project Manager, Sourcing Engineer/Buyer...)
* flexibilita cestovať - cca 50%
* znalosť ISO štandardov; výhodou skúsenosti s ISO TS 16949 alebo AS9000
* schopnosť prezentácie projektov a stratégii
* znalosť výrobných procesov a technológii vo vyššie uvedených kategóriách
* znalosť priemyslu a dodávateľskej štruktúry v regióne strednej a východnej Európy
* znalosť obchodných a dodacích zmluvných podmienok
* schopnosť viest rokovania ku obchodno-dodávateľským zmluvám
* schopnosť viesť samostatne projekty

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3155318  Dátum zverejnenia: 9.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.