Marketingový manažér (real estate)

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Pre nášho renomovaného klienta hľadáme marketingového odborníka, ktorý neodmietne profesnú výzvu a prinesie nový pohľad na budovane dobrého mena spoločnosti v prostredí real estate developmentu. Bude sa podielať na definovaní marketingovo obchodných cieľov, príprave a realizácii marketingových kampaní spoločnosti, i v v rámci skupiny. Bude rozhodovať investícii do designu, bude pripravovať briefy pre reklamnú a mediálnu agentúru, plánovať mediálne nasadenie kampaní (digital, online, outdoor), pripravovať kampaňové materiály, pripravovať a zabezpečovať direct marketingové a PR aktivity spoločnosti, podieľať sa na pravidelnej aktualizácii marketingových výstupov (tlačoviny ci iné médiá), vrátane ich produkcie, evidencie a distribúcie, zabezpečovať marketingovú podporu celej skupiny, monitoring konkurencie a jej marketingových aktivít, spolupracovať s ostatnými členmi tímu a na zastrešení oblastí, online komunikácie, internej komunikácie a PR komunikácie ako aj spravovaní produktového portfólia spoločnosti.
* Náplň práce:
* - Tvorba marketingových plánov a rozpočtov
* - Samostatné komplexné zastrešenie marketingových aktivít projektovou formou
* - Strategická tvorba marketingu
* - Príprava, tendrovanie, výber a koordinácia reklamných a propagačných kampaní
* - Produkcia marketingových materiálov
* - Tvorba PR, rôznych potrebných marketingových prieskumov, prieskumy trhu, promotion
* - Efektívne využivanie marketingových nástrojov
* - Marketing a reklama projektov spoločnosti v spolupráci so sales tímom
* - Korporátny marketing a PR
* - Reporting podla potrieb vedenia spoločnosti minimálne však na mesačnej báze
* - Budovanie dobrého imidžu a vzťahu ku klientom
* - Efektívna spolupráca so všetkými oddeleniami spoločnosti ako aj prípadnými partnermi

* Zázemie stabilnej spoločnosti s prestížnym portfóliom doposiaľ realizovaných projektov
* motivujúce finačné ohodnotenie
* balíček benefitov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti na samostatnej komplexnej manažérskej roli na seniorskej úrovni (min. 3-5 rokov praxe), skúsenosti s plánovaním a riadením čerpania rozpočtu
- skúsenosti s realizovaním marketingových aktivít pre real estate projekty
- Schopnost vedieť vyhodnotiť nákupné správanie klienta z outdoor a online kampaní so zameraním na cieľovú skupinu
- Komunikatívnosť a reprezentatívne vystupovanie
- Pozícia vhodná aj pre anglicky hovoriaceho občana EU
- Spoľahlivý, zodpovedný s inovatívnymi trendy nápadmi
- Súčasťou pohovoru bude samostatné vypracovanie projektu v simulovaných podmienkach
- Pozícia vhodná aj pre SZCO/s.r.o.
- Aktívna angličtina na business úrovni
- Časom možnosť rozšírenia marketingových aktivit do ČR
- VŠ vzdelanie so zameraním na ekonomické disciplíny a marketing

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3135387  Dátum zverejnenia: 18.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.