Finančný manažér

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Našim klientom je expandujúca spoločnosť, ktorá má niekoľko gastro-prevádzok v Košiciach a v Bratislave. V ich ponuke nájdete vždy čerstvé, chutné a zdravé jedlá a nápoje -tento zaujímavý koncept lahodí nielen žalúdku, ale i oku. Pozícia je vhodná pre šikovného „finančáka“, ktorý už nechce mať zviazané ruky korporátnymi procesmi, ale chce byť on sám súčasťou ich nastavenia. Spoločnosť má záujem expandovať aj mimo Slovenska.
* Nastavenie optimálnej štruktúry a procesov v spoločnosti s cieľom čo najefektívnejšieho fungovania operatívy a ekonomiky.
* Návrhy strategického smerovania, vyhodnotenia investičných príležitostí a plánovanie ďalšieho rozvoja spoločnosti s cieľom dosahovania čo najlepších hospodárskych výsledkov.
* Koordinácia jednotlivých oddelení spoločnosti, najmä však operatívy prevádzok, a manažment ekonomického oddelenia
* Vytvorenie adekvátnych kontrolných mechanizmov pre jednotlivé oddelenia.
* Reportovanie hlavných výkonnostných a ekonomických parametrov majiteľovi spoločnosti.
* Komunikácia s kľúčovými obchodnými partnermi a dodávateľmi.
* Nastavenie kvalitatívnych a procesných štandardov nosných značiek spoločnosti s cieľom vytvorenia frančízového systému, manuálu a frančízovej siete.
* Implementácia komplexného počítačového systému zahŕňajúceho účtovníctvo, skladové hospodárstvo, napojenie na ERP, analytiku a reporting spoločnosti.
* Nastavenie vysokej úrovne firemnej kultúry, korporátnych štandardov a starostlivosti o zamestnancov spoločnosti.

* Zaujímavé finančné ohodnotenie
* Rastúca spoločnosť
* Pestrá ponuka zamestnaneckých výhod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

* Našim klientom je expandujúca spoločnosť, ktorá má niekoľko gastro-prevádzok v Košiciach a v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
* 5-ročné skúsenosti na podobnej pozícií
* Skúsenosti z manažérskej pozície stredne veľkého podniku
* Plynulá znalosť angličtiny slovom a písmom
* Právne a ekonomické povedomie
* Orientácia v oblasti gastronómie je veľkou výhodou
* Výborné analytické myslenie a schopnosť vyhodnocovať a riešiť vzniknuté situácie
* Výborné organizačné schopnosti a časový manažment
* Koncepčné myslenie, vodcovstvo, samostatnosť, kreatívny a proaktívny prístup k práci
* Veľmi dobré komunikačné schopnosti
* Vysoká miera odolnosti voči stresu
* Trestná bezúhonnosť

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3102258  Dátum zverejnenia: 14.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.