Projektlíder pre montáž

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie, vytváranie a prevzatie montážnych procesov
- Vytváranie a zabezpečenie výrobných procesov v zmysle požiadaviek zákazníka / vývoja produktov
- Zavedenie nových procesov pre nové produkty v zmysle súčasného inžinieringu, v spolupráci s vývojom produktov ako aj dodávateľmi
- Zabezpečenie uskutočnenia a kvality nových rozvíjajúcich sa procesov
- Prijatie požiadaviek od zákazníka
- Návrh konceptu výroby a layoutu
- Odskúšanie a zavedenie nových procesov pre nové produkty
- Spolupráca s vývojom produktov, výrobou, oddelením kvality, SQM a nákupom
- Prezentácia riešení a ponúk
- Zabezpečenie dodržiavania termínových plánov
- Podpora pri vytváraní P-FMEA
- Procesné analýzy Six - Sigma, DOE, Global 8D
- Vypracovávanie špecifikácií
- Minimalizovanie chýb a odchýlok

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- pozícii vyhovuje aj zdatný a šikovný absolvent v obore, prax však je obrovskou výhodou
- Vysokoškolské vzdelanie
- Technický smer (strojníctvo, elektrotechnika)
- Čítanie výkresovej dokumentácie, orientácia v pneumatike, hydraulike, časové analýzy
- Prezentačné a komunikačné zručnosti
- Vodcovské zručnosti - schopnosť koordinovať tím
- Jazykové znalosti - anglický jazyk, nemecký jazyk výhodou
- SAP na pokročlivej úrovni výhodoou, CAD Software - základná úroveň
- Riadenie zmien, orientácia na kvalitu, riešenie problémov, rozhodovanie, sebareflexia, podpora tímovej práce
- Inovácia a iniciatíva, zanietenie a oddanosť
- Vodičský preukaz B

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3081932  Dátum zverejnenia: 27.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.