Servisný inžinier/Field Service Engineer (Slovak/English+Hungarian)

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Nitra, Southern Slovakia + clients from Hungary, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* The Field Support Engineer supports the Customer, Field Sales Force, Industry Sales Force and other CSM staff by interpreting complex technical information providing systems programming assistance, informal product/system training, preparing accurate definition and specifications for integrated component systems quotations, troubleshooting, faultfinding and co-ordinates hardware, software system projects and attends to emergency callout situations.
* Provide technical assistance for customer and 3rd party equipment
* Provide skills to meet individual customer needs
* Actively Participate in the enrolment of the 24h service contracts
* Be prepared to assist offices in other countries (short term assistance)
* Maintain good relationship with the customer during and after completion of the services
* Pre sales system consultancy and conceptual design of solutions
* Assisting in preparing technical proposals
* Assisting in preparation and/or presentation of technical solutions to customers
* Provide timely feedback on status to supervisor
* Strive for continuous improvement in the Customer Service quality system
* Be responsible and accountable for assigned tasks.
* Be responsible to maintain and improve documentation and implementation of the Quality System as indicated in the Quality Manual.

* modern working environment within international company
* social benefits
* company car

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemyselná automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

* Skills Knowledge Experience Education (SKEE):
* Minimum three years’ experience in similar position.
* Good Interpersonal and communication skills
* Fluent knowledge of English language
* Excellent knowledge of the industrial automation product range and applications.
* Excellent fault finding skills
* Ability to work with a diverse range of products and applications
* Ability to work independently
* Contributes professional & technical expertise
* Collaborates & team effectively
* Communicates effectively
* Adds value for customers & partners
* Engineering Degreee in Automation

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3038298  Dátum zverejnenia: 29.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.