Technik na kvalite

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
okres Dolný Kubín
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje kvalitu výroby požadovanú zákazníkom (dokumenty, podklady, nové produkty)
- zodpovedá za kontrolu nápravných opatrení
- analyzuje a rieši problémy v rámci svojej prevádzky
- organizuje pilotný tím
- tvorí, alebo aktívne spolupracuje pri tvorbe nápravných návrhov a preventívnych opatrení
- zisťuje chyby a sleduje efektívnosť nápravných opatrení
- školí operátorov kvality
- spolupracuje pri zavádzaní nových projektov
- vykonáva audity

Požiadavky na zamestnanca

- stredoškolské vzdelanie s maturitou v technickom obore
- skúsenosti s nástrojami kvality
- nevyhnutná práca s PC
- odolnosť voči stresu
- flexibilita
- výhodou je skúsenosť s vedením ľudí

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2988137  Dátum zverejnenia: 27.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou