Inžinier pre zaistenie kvality výroby

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
okres Ilava, Trenčiansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* 1. Dodávateľská kvalita
* - Špecifikácia požiadaviek kvality dodávateľov
* - Vstupná kontrola materiálu
* - Reporting
* - Kontrola nových dodávateľov (spolupráca s R & D / nákupu)
* 2. Výrobná kvalita
* - Analýza sťažností zákazníka a nápravné opatrenia
* - Správa vráteného tovaru / opráv
* - Výstupná kontrola na linke
* - Podpora zavádzania nových produktov
* - Koordinácia ECR (Engineering Change Request)
* - Záruka výroby v súlade s požiadavkami a špecifikáciami zákazníka
* - Zamedziť reklamáciám spojeným s koróziami alebo nesprávnou montážou
* 3. Procesná kvalita
* - Zber a analýza dát, reporting
* - Sledovanie procesných KPI´s - nastavenie preventívnych / nápravných opatrení
* - Produktivita a FPY štatistika
* - Monitorovanie procesov - odhaliť odchýlky v procese pomocou SPC (Statistical Process Control)
* - Systém automatickej kontroly - zabezpečiť spoľahlivosť procesu
* - Podpora procesných inžinieroch v projektoch zlepšovania procesov
* - Línioví kontrola kvality: meranie vzorkovacej frekvencie
* - Interné procesné audity
* - PFMEA (Process Failure Mode a Effect Analysis)
* 4. Štandardy a správa dokumentov
* - ISO 9001 príprava a certifikácia
* - Dodržiavanie predpisov a príslušných produktových noriem, ako EN12897: 2016
* - Zodpovednosť za systém správy dokumentov
* - Správa procedúr
* - Kalibrácia zariadení
* - Posúdenie a kontrola implementácie a efektívnosti systémov kvality

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

- Skúsenosti s priemyslom s vysokými štandardmi kvality, najlepšie s vysokým stupňom automatizácie výroby (mechatronika).
- Technické znalosti výrobných procesov (robotizované zváranie, povrchová úprava kovových dielov, atď.)
- znalosť Six Sigma metodiky zlepšovania procesov
- Znalosť štatistických procesov (X-R grafy, SPC)
- Analýza dát
- Skúsenosť so 100% automatickým kontrolným zariadením výhodou
- niekoľko rokov zodpovedajúcej praxe na podobnej pozícii
- Zmysel pre detail, analytické myslenie
- Pro-aktívny prístup
- Tímový hráč
- Analýza a riešenie problémov
- Výborné komunikačné schopnosti
- Nemecký jazyk je výhodou
- PC / Excel, SAP

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2951907  Dátum zverejnenia: 29.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.