Sales Developement Manager pre Retail

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* • Zodpovedá za vývoj, implementáciu a riadenie stratégie predaja na všetkých retailových sieťach a VO partneroch
* • Zodpovedá za plnenie obchodných plánov predaja na všetkých retailových sieťach a VO
* • Zodpovedá za tvorbu cien a marketingovú stratégiu za celé oddelenie
* • Zabezpečuje rozvoj efektívnych predajných a marketingových prístupov v rámci oddelenia
* • Dohliada na technické detaily obchodných prípadov, vrátane prepočtov NNC a maržovosti na zákazníka
* • Monitoruje dôležitých potenciálnych zákazníkov, trendy a ďalšie možnosti vývoja
* • Vedie svoj tím k zabezpečeniu splnenia stanovených cieľov obchodného plánu v rámci svojej oblasti
* • Vyjednáva optimálne obchodné podmienky so zákazníkmi v zahraničí
* • Zodpovedá za aktívnu identifikáciu a využitie obchodných príležitostí na zahraničných trhoch

* • motivujúce finančné ohodnotenie
* • vysoká miera samostatnosti, rozhodovania a nezávislosti
* • dynamická práca v stabilnej spoločnosti
* • služobné auto, mobil
* • veľmi príjemný kolektív
* • iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* • min. 6 rokov na podobnej pozícii, v oblasti FMCG výhodou
* •vynikajúce organizačné, prezentačné, komunikačné schopnosti
* • schopnosť samostatne pracovať, rozhodovať sa
* • strategické myslenie
* • vysoká odolnosť voči stresu
* • rýchla reakcia na zmeny
* • dynamická a proaktívna osobnosť
* • príjemné vystupovanie
* • ochota neustále sa vzdelávať a pracovať na sebe
* • flexibilita – ochota cestovať

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2890762  Dátum zverejnenia: 13.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou