Segmentový manažér

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadi proces a spravuje pravidlá segmentácie a subsegmentácie Small business
- Zodpovedá za definovanie portfóliového prístupu s ohľadom na predajné kanály
- Vytvára produktové stratégie a riadi kampane na základe analýz, trendov a požiadaviek zákazníkov
- Plánuje a riadi proces akvizície nových zákazníkov
- Riadi životný cyklus produktov a služieb
- Plánuje a riadi retenčné aktivity a lojalitné schémy pre existujúcich zákazníkov
- Riadi politiku poskytovania zliav a výnimiek tak, aby bola zachovaná cenová a konkurenčná úroveň na trhu; Spolupracuje pri tvorbe cenníkov pre predaj produktov a služieb
- Riadi prístup kreovania tzv. zákazníckych pohľadov (customer insights) s cieľom budovať vzťah zákazníka k značke/produktu/spoločnosti
- Riadi kontaktnú politiku
- Koordinuje rozdelenie predajného plánu na kanály
- Zodpovedá za dodržiavanie platnej právnej legislatívy v rozsahu svojej pracovnej pozície
- Komunikuje a informuje o otázkach súvisiacich so svojou pracovnou činnosťou vo vnútri útvaru, s priamym nadriadeným, so spolupracujúcimi útvarmi, externými partnermi a externými zákazníkmi

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa – podmienkou
- prax na rovnakej, príp. podobnej pozícii (segmentový manažment, produktový manažment, vývoj produktov...)
- viacročné pôsobenie v medzinárodnej spoločnosti - výhodou
- znalosť trhového prostredia v regulovanom odvetví (elektrina, plyn) - výhodou
- anglický jazyk – aktívna úroveň – podmienkou
- samostatný a organizovaný so silnou orientáciou na cieľ
- pracant a tímový hráč
- doťahovač so silne rozvinutým analyticko-koncepčným myslením (vidí veci v súvislostiach a chápe koncepciu a poslanie role segmentového manažéra)
- inovatívny prístup
- odolnosť voči stresu a vysoké pracovné nasadenie
- iniciatíva a proaktívny prístup

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2803280  Dátum zverejnenia: 8.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.