Vedúci výroby

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Sládkovičovo, Trnavský kraj, okres Galanta
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné riadenie výroby a výrobného procesu,
- nastavovanie výrobných procesov a kapacít, koordinácia a pálovanie procesov,
- vytváranie ukazovateľov, rozpočtov a výrobných plánov,
- zabezpečovanie plynulého chodu výrobného procesu a odhaľovanie nedostatkov,
- dodržiavanie termínov, časových noriem, riešenie výrobných prestojov a chýb vo výrobnom procese,
- optimálne vyutívanie skladových zásob,
- spolupráca s inými oddeleniami - technologické porcesy,
- analýza a reportovanie výrobných výstupov a finančných výsledkov,
- motivovanie, vedenie a hodnotenie podriadených zamestnancov,
- dodržiavanie zásad BOZP a hygieny,
- vedenie prevádzkovej dokumentácie.

- zaujímavé platové ohodnotenie,
- práca v prosperujúcej spoločnosti,
- možnosť profesijného rastu,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

- ovládanie práce s PC na užívateľskej úrovni,
- stredoškolské vzdelanie potravinárskeho/ekonomického smeru ALEBO najmenej 3 roky praxe na obdobnej pozicii,
- schopnosť motivovať a viesť tím zamestnancov,
- komunikačné a manažérske schopnosti sú nevyhnutnosťou,
- schopnosť zvládať stresové situácie,
- analytické schopnosti a myslenie.

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2784398  Dátum zverejnenia: 27.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou