Facility Manager

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Kontrolovať a spravovať zdroje a materiály v rámci rozpočtov, príprava analýz odhadov a zmluvných cien a prehodnocovanie ich efektívnosti
* Pravidelne komunikovať s externými firmami a miestnymi úradmi s cieľom budovania profesionálnych vzťahov
* Zabezpečovať bezpečné a efektívne prostredie a zastrešovať dohľad nad výrobou
* Dodržiavanie BOZP a PO a ďalších zákonov, ktoré súvisia s internými predpismi spoločnosti
* Zodpovednosť za všetkých členov tímu - zabezpečenie štandardov zabezpečujúcich potrebné zdravotné a bezpečnostné normy pri práci
* Spravovať a dohliadať na budovy a zariadenia prislúchajúce spoločnosti
* Celková zodpovednosť za dodržiavanie firemných noriem a postupov

* Práca pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v leteckom priemysle
* Pravidelné školenia so zameraním na rozvoj zamestnancov a hĺbkové pochopenie problematiky
* Motivujúce finančné ohodnotenie – bonusy

* Profesijný životopis zasielajte v výlučne v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

* Predchádzajúca pracovná skúsenosť na pozícii Facility Managera (znalosť z leteckého priemyslu výhodou)
* Výborná znalosť anglického jazyka – slovom aj písmom
* Schopnosť pracovať samostatne a prinášať nové, inovatívne riešenia
* Flexibilita vo vzťahu k práci, schopnosť reflektovať na neustále sa meniace pracovné prostredie
* Vynikajúce komunikačné zručnosti a vyjednávacie schopnosti
* Dobré znalosti správy budov a zariadení s dôrazom na detail

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2773691  Dátum zverejnenia: 19.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.