Launch Manager (Ref. č.: PR/017988)

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vytvorenie a realizovanie konceptu plánovania projektu, sledovanie termínov, nákladov, kvality, s prihliadnutím na plnenie zmlúv
  • Organizovanie a sledovanie vytvoreného projektového plánu a podpora projektových aktivít týkajúcich sa projektových cieľov (odsúhlasenie procesu) po dohode s vedením a výrobou
  • Sledovanie, dodržiavanie a presadzovanie všetkých, pre projekt stanovených predpisov
  • Návrh zariadení v spolupráci s dodávateľmi, podpora dodávateľov pri ich projektovaní
  • Materiálové vlastnosti, skúšobné kritériá ako aj rozsah testovania (dodávatelia/špecifikácie zákazníka)
  • Prepojenie zainteresovaných strán (zákazník, dodávateľ)
  • Definovanie spolupráce v tíme zostavenom pre daný projekt
  • Riadenie komunikačného toku
  • Riadenie cieľom definovaných procesov
  • Kontrola plnenia plánov, včasné rozpoznanie a protiopatrenia
  • Manažment rizík a manažment zmien
  • Vedenie spolupracovníkov na pridelenom projekte po odbornej stránke
  • Koordinovanie priebehu projektu
  • Zastupovanie projektov zvnútra a navonok
  • Zmenový manažment, definovanie spolupráce, riadenie teamu, riadenie komunikačného toku, koordinovanie priebehu zmien
  • Kalkulácie nákladov interných zmien
  • Kalkulácie v spolupráci s controlingom
  • Zodpovednosť za zverené procesy na oddelení, ich vytváranie, zlepšovanie a implementáciu
  • Podpora pri implementovaní lean filozofie v spoločnosti a na oddelení projektov
  • Príprava štatistík a reportov pre potreby lokálneho alebo centrálneho manažmentu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Minimálne 2 ročné skúsenosti v oblasti launch managmentu/projektového riadenia v automobilovom priemysle
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie (technického smeru)
  • Aktívna znalosť nemeckého jazyka
  • Zodpovednosť, diskrétnosť, flexibilita, empatia, kreativita
  • Komunikačné, prezentačné a organizačné zručnosti
  • Analytické a logické zmýšľanie
  • Orientácia na detail a výsledok
  • Vodičský preukaz sk.B
  • Znalosť MS Office, SAP, MS Project, 3D SW

Lugera je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 3 pobočky na Slovensku (TN, BA, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Poľska, Chorvátska, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/60267/18181/OISS, 9829/2005-OSS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Mlynske Nivy 49 (Green Point Offices, block H)
821 09 Bratislava
ID: 2754584   Dátum zverejnenia: 6.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.