Technik BOZP a životného prostredia (Ref. č.: PR/017675)

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • poskytovať usmernenie, pokyny, vzdelávanie a dozerať na dodržiavanie prac. postupov
  • zodpovednosť za identifikáciu nebezpečných podmienok na pracovisku a navrhovať opatrenia pre optimalizáciu podmienok BOZP
  • zodpovednosť za implementáciu firemných štandardov BOZP, požiarnej ochrany (PO) a životného prostredia (ŽP)
  • udržiavanie integrovaného systému riadenia bezpečnosti, ochrany zdravia a životného prostredia podľa ISO 14001 a OHSAS 18001
  • vykonávať kontroly dodržiavania bezpečnostných predpisov, hygieny práce, ŽP a zabezpečiť nápravné opatrenia pri nedostakoch
  • zabezpečnie evidencie, šetrenie udalostí súvisiacich s porušením predpisov
  • viesť zamestnancov a pomáhať im pri identifikovaní problému, riešení a zavádzaní nápravných opatrení
  • zodpovednosť za systém odpadového hospodárstva, vedenie evidencie a riadenie nakladania s odpadmi
  • vytváranie smerníc a vedenie potrebnej dokumentácie pre oblasť životného prostredia
  • zavedenie preventívnych opatrení pre oblasť znečisťovania a priemyselných havárií
  • účasť na projektoch, príprava príslušnej dokumentácie pre oblasť životného prostredia
  • spolupráca s príslušnými orgánmi štátnej správy a miestnymi úradmi, koordinácia dodávateľských prác

Iné výhody

  • perspektívna práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • možnosť odborného a kariérneho rastu
  • sociálny program a systém benefitov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • VŠ vzdelanie v danej oblasti prípadne iné + relevantná prax
  • 2-ročné skúsenosti na podobnej pozícii (životné prostredie, BOZP) vo výrobnej spoločnosti
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • Certifikát bezpečnostného technika - PODMIENKOU
  • Znalosť aktuálnych právnych noriem v oblasti BOZP a ŽP
  • PC a MS Office - pokročilý
  • proaktívna, dynamická osobnosť, výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, samostatnosť

Lugera je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 3 pobočky na Slovensku (TN, BA, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Poľska, Chorvátska, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/60267/18181/OISS, 9829/2005-OSS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

  • V prípade záujmu pošlite prosím Váš životopis v anglickom a slovenskom jazyku. Vopred dakujeme za prejaveny zaujem. Budeme Vás v čo najkratšom čase informovať o ďalšom postupe.

Adresa spoločnosti

Lugera & Makler spol.s r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Mačata
Tel.: 0905 974419
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2732072   Dátum zverejnenia: 21.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.