Senior Siebel Consultant/Developer (Ref. č.: PR/017672)

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Banská Bystrica, Košice
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Hľadáme skúseného Siebel Consultanta/Developera, ktorý bude ovplyvňovať riešenia komplexných obchodných problémov pre popredných svetových klientov.
  • Úlohou kandidáta bude pomoc pri výbere, implementácia a zastrešovanie podpory aplikačných riešení.
  • Dôležité sú konzultačné zručnosti, obchodné znalosti a efektívne spôsoby hľadania riešení pre integráciu technológií do podnikateľského prostredia klientov s cieľom dosiahnutia najlepších výsledkov.
  • Úspešný uchádzač bude schopný podporovať medzinárodné tímy v dizajne, výstavbe, testingu a run-fázach na veľkých projektoch, bude schopný rýchlo sa adaptovať a absorbovať odborné znalosti, v ktorých sa bude neustále rozvíjať, napredovať a pracovať na svojich zručnostiach.
  • Veľké projekty so sebou prinášajú veľkú zodpovednosť, preto hľadáme niekoho, kto je tímový hráč s vynikajúcou schopnosťou viesť ľudí, je komunikatívny a interpersonálne zručný.
  • Kreatívne a analytické rozmýšľanie pri riešení problémov a projektov napomôže skvalitneniu služieb a úspešnému ukončeniu všetkých vývojových fáz projektu.
  • Nutná je znalosť implementácie a konfigurácie v Siebel systéme, prípadne iného CRM systému a jeho nadstavieb.

Iné výhody

  • Práca s možnosťou homeoffice
  • Cestovanie minimálne, s maximálnym využitím anglického jazyka
  • Práca pre medzinárodnú úspešnú spoločnosť v tíme profesionálov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Programovanie minimálne 3 roky
  • Skúsenosti z oblasti: Obchod / web / DB aplikácie
  • Skúsenosti so Siebel na úrovni Developer/Consultant v klientskom prostredí
  • Analýza a design obchodných procesov a aplikácií konfiguračné dizajnu
  • Doplňujúce požiadavky: EScript, Workflow, Test Automation, migrácie a upgrady, server pre správu a nasadenie, integrácia vývoja synchrónnych a asynchrónnych postupov a architektúra
  • Java, JavaScript, C/C
  • /C++, Visual Basic, shell alebo iný PL
  • Dobrá znalosť SQL, PL/SQL
  • Znalosť SOA, XML/XSL/XSD, HTML/CSS

Lugera je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 3 pobočky na Slovensku (TN, BA, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Poľska, Chorvátska, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/60267/18181/OISS, 9829/2005-OSS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Mlynske Nivy 49 (Green Point Offices, block H)
821 09 Bratislava
ID: 2730059   Dátum zverejnenia: 19.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.