Manažér účtovníctva

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
okres Galanta
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za mesačnú a ročnú účtovnú závierku podľa účtovných štandardov
- zodpovednosť za správnosť metodiky účtovania a uplatňovania vnútropodnikových smerníc
- vedenie 3 členného tímu účtovníkov
- spolupráca pri nastavovaní procesov v spoločnosti
- sledovanie a aplikovanie zmien v slovenskej účtovnej legislatíve
- zodpovednosť za prípravu Dane z príjmu a DPH
- Intrastat reporting
- dozor nad účtovnými operáciami (zodpovednosť za komplexné účtovníctvo)
- mesačná inventarizácia súvahových účtov
- rekonsiliácia účtov a preventívna kontrola účtovníctva
- komunikácia s daňovým úradom, štátnymi inštitúciami a daňovými poradcami, audítormi
- dohľad nad platbami, spolupráca na tvorbe mesačných plánov likvidity a ročnej prognózy cash flow
- dohľad nad fakturáciou dodávateľov, správa pohľadávok
- reporty a analýzy
- komunikácia so zahraničnou centrálou

- práca v úspešnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie a vzdelávania sa
- notebook a mobilný telefón
- ďalšie možné benefity na základe odbornosti uchádzača

* Ak spľňate uvedené požiadavky, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na uvedené kontakty.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

* Nadnárodná spoločnosť, strojárska výroba.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, dane, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru /účtovníctvo, dane, ekonómia/
- minimálne 3-ročná prax v oblasti účtovníctva v riadiacej pozícií
- minimálne 5 rokov skúseností s komplexným vedením účtovníctva
- Microsoft Excel - pokročilý
- znalosť účtovného softvéru SAP
- anglický jazyk - aktívna úroveň je podmienkou
- skúsenosť s vedením menšieho tímu sú výhodou
- výrobná znalosť daní, mzdových a účtovných zákonov
- flexibilita a komunikatívnosť

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2668898  Dátum zverejnenia: 29.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou