Senior účtovník s FJ + AJ/NJ

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie mesačných, štvrťročných, ročných účtovných uzávierok podľa GAAP/IFRS pre pobočky vrámci EMEA
- pomoc pri zostavovaní prognóz a budgetov v spolupráci s rôznymi výkonnými riaditeľmi a kontrolórmi
- podpora pri mesačných konsolidáciách podľa IFRS
- spolupráca a úzka koordinácia so spolupracovníkmi z oblasti financií a kontrolingu
- čistenie a kontrola všetkých bilančných účtov
- kontrola otvorených položiek záväzkov/pohľadávok, mesačné analýzy DSO/DPO
- uzatvorenie účtovného roku v spolupráci s kontrolnými orgánmi (audítori, daňoví poradcovia)
- aktívna spolupráca na projektoch SSC
- úzka spolupráca s externými agentúrami ohľadom zúčtovania miezd

- výborná kariérna príležitosť v prestížnej spoločnosti a novovzniknutej pobočke na Slovensku
- pružný pracovný čas
- motivujúce finančné ohodnotenie
- moderné pracovisko
- príležitosť osobného a kariérneho rozvoja
- gastrolístky nad rámec Zákonníka práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

* Spoločnosť je poprednou reklamnou a marketingovou agentúrou so sídlom v Zürichu, ktorá pôsobí vo viac ako 20 krajinách po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- skúsenosť s účtovaním v cudzej mene
- dobrá znalosť SAP R3, Excel, Word
- vysoká kvalita v pracovných postupoch
- flexibilita týkajúca sa zastupovania pre iné jednotky, spolupráca s predajnou jednotkou vo Švajčiarsku alebo v EMEA regióne
- na zákazníka orientovaný prístup a k tomu zodpovedajúca komunikácia
- aktívne ovládanie francúzštiny a nemčiny alebo angličtiny na pokročilej úrovni

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2655055  Dátum zverejnenia: 20.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.