Technicko-administratívny(a) asistent(ka)

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Naštartuj svoju kariéru vo výrobnej spoločnosti! Pracuj pre firmu, ktorej cieľom je zefektívniť využívanie zdrojov – ich technológie pomáhajú firmám využívať zdroje rozumnejšie a tým prispievajú k zlepšeniu celkovej udržateľnosti a životného prostredia.
* Pre nášho klienta hľadáme asistenta, ktorého úlohou bude vypomáhať na oddeleniach Lean a náhradných dielov s administratívnymi a technickými aktivitami.
* Čo bude tvojou náplňou práce?
* monitorovať priebeh prác počas reálnej výroby, pripravovať poznámky a dopĺňať ich o foto- a videodokumentáciu
* spracovať objednávky a archivovať dokumenty
* po zaškolení budeš pracovať s interným softvérom – nahadzovať dáta a upravovať ich
* budeš administratívnou podporou pre kolegov z technického oddelenia

* Prečo by si nemal(a) premeškať túto príležitosť:
* zistíš, ako vyzerá a funguje výroba
* reálne využiješ to, čo sa momentálne učíš na škole
* čakajú ťa zaujímavé firemné benefity
* získaš neoceniteľné skúsenosti, ktoré ti pomôžu rozbehnúť kariéru v technickej oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Pre koho je táto pozícia ideálna?
* - denný alebo externý študent s technickým zameraním
* - možnosť odpracovať 20 hodín týždenne v lokalite Senec
* - schopnosť komunikovať v anglickom jazyku – stačia základy

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2570650  Dátum zverejnenia: 20.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou