LEAN / Excellence Production System Leader

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Lead the deployment and support Excellence Production System (EPS) in production plant
* Promote deployment EPS in order to ensure continuous improvement workshops and a better competitiveness of the company
* Improves Safety / Quality / Cost / Delay / Productivity and helps to develop KPI performance of the company by actions within different departments of the company
* Coach and implement continuous improvement workshops
* Deploys methods and tools of continuous improvement (Kaizen, SMED, 5S, QRQC ...) by workshop implementation
* Ability to analyze workstations and production activities by focusing on process improvement
* Develops EPS standards with the aim of deploying Lean culture in the plants
* Interacts with all departments Manager’s to identify opportunities for improvement and loss reduction
* Identify levels of progress, define axes of improvement and quantify the potential gains on production plant in liaison with EPS corporate function
* Identify opportunity with processes mapping analysis
* Follow and track improvement actions to optimize plant efficiency performance
* Participates in the development of Lean training programs

* Opportunity for Lean deployment and implementation of Lean tools for several company plants
* Direct reporting to Plant Manager and EPS Corporate Manager

* In case of interest please send your CV in both English & Slovak language. Thank you in advance for you application. We will contact you as soon as possible.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Engineering or Technical degree with preference towards Automotive Manufacturing
* Fluent English
* Experience with applying Lean Manufacturing tools and methods for process improvements (QRQC, SMED, 5S, VSM,…)
* Be able to prioritize assignments and multi-task, as well as being a self-starter
* Excellent written and verbal communication skills
* Willingness to travel
* Able to manage Process Improvement
* Skills to recognize potential problems and make recommendations regarding EPS philosophy
* Detail-oriented, capacity to deal with Complexity
* Knowledge and experience with ISO 9001 / TS 16949 & ISO TS 14001 is advantage

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2542275  Dátum zverejnenia: 2.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.