Senior Inžinier kvality

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
okres Žiar nad Hronom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* predstaviteľ manažmentu pre budovanie systému v zmysle noriem ISO TS 16 949 a VDA 6.1, udržiavanie systému manažmentu kvality
* operatívne riadenie a organizácia kvality, právo zablokovať proces v prípade nežiaducich odchýlok
* zlepšovanie internej a externej nepodarkovitosti, riadienie daného procesu (nápravné opatrenia, analýzy, podklady pre výrobu)
* spracovanie reklamácií a komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
* riadenie chybných dielov (určenie aké chyby majú diely a organizovanie blokovacieho skladu)
* príprava a realizácia kvalitatívnych dohôd s externými dodávateľmi
* sledovanie strategických cieľov kvality
* kontrola nápravných opatrení z interných a externých auditov
* komunikácia s certifikačnými organizáciami
* budovanie a udržiavanie systému evidencie externej a internej nepodarkovitosti
* zabezpečenie dodržiavania zavedeného systému BOZP a ŽP
* vo veciach budovania a udržiavania systému kvality je nadriadeným ostatným riadiacim pracovníkom s právomocou prideľovať a kontrolovať úlohy
* právo posúdiť odchýlku od špecifikácií a schváliť pre definované časové obdobie použiteľnosť daných dielcov pre expedíciu
* riadenie meracích a skúšobných prostriedkov (organizovanie kalibrácie)
* účasť na poradách vedenia
* hodnotenie politiky a cieľov manažmentom
* reportovanie riaditeľovi spoločnosti ako priamemu nadriadenému

* perspektíva ďalšieho rastu v spoločnosti
* kľúčová pozícia na oddelení kvality, reportovanie priamo riaditeľovi spoločnosti
* možnosť vytvárať systém manažérstva kvality a internej kontroly
* profesionálny prístup, atraktívne ohodnotenie

* V prípade záujmu pošlite prosím Váš životopis v slovenskom a príslušnom cudzom jazyku (AJ alebo NJ). Vopred dakujeme za prejaveny zaujem. Budeme Vás v čo najkratšom čase informovať o ďalšom postupe.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* VŠ vzdelanie - technické, kvalita
* Nemecký jazyk ALEBO Anglický jazyk - aktívne
* 3 ročná prax na pozícii Inžiniera alebo Manažéra kvality vo výrobnej spoločnosti
* technický background; prax v oblasti výroby hlinníkových odliatkov - výhodou
* znalosť ISO štandardov (výhodou ISO TS, VDA normy)
* riadiace schopnosti, schopnosť viesť tím, znalosť zásad projektového manažmentu
* práca s ľuďmi, asertivita, ochota odovzdávať skúsenosti a poznatky
* komunikatívnosť, vyjednávacie schopnosti, zmysel pre tímovú spoluprácu
* strategické a systémové myslenie

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2504800  Dátum zverejnenia: 6.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.