Team leader technológov

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánuje a optimalizuje procesy výrobného segmentu, vypracováva smernice týkajúce sa technolog. procesov na segmente; podieľa sa na príprave kapacitných prepočtov liniek
- Deleguje, kontroluje a metodicky vedie podriadených zamestnancov (technológov), navrhuje zlepšenia chodu systému oddelenia, spolupracuje s ostatnými oddeleniami
- Spolupracuje pri vytváraní základnej dokumentácie podľa APQP a štandardov CAS; vytváranie dokumentácie podľa internej smernice základ. dokumentov oddelenia – akčné plány, analýzy procesov, finančné analýzy návratnosti investície
- Spolupracuje pri plánovaní nových liniek (návrhy layoutov), realizácií navrhovaných nápravných opatrení z procesných a zákazníckych auditov, FMEA, Flow Charts
- Komunikuje s centrálou v Nemecku, ostatnými závodmi vrámci HBS a s externými dodávateľmi v procese industrializácie

- Zázemie modernej, stabilnej a nadnárodnej spoločnosti
- Práca s najnovšími technologickými postupmi a procesmi
- Bohatý sociálny program (permanentky, fitness, masáže, kultúrne, spoločenské a športové podujatia)
- 13. a 14 plat

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Vysokoškolské I. stupňa / vysokoškolské II. stupňa / vysokoškolské III. stupňa
- Vzdelanie v odbore technické (napr. výrobné technológie, strojárstvo, materiálové inžinierstvo a pod.)
- Aktívna znalosť AJ + NJ je výhodou
- Znalosť MS Office, SAP – výhodou, ACAD, Simatic, znalosť VDA a ISO TS výhodou
- Čítanie výkresovej dokumentácie, orientácia v pneumatike, hydraulike, čas.analýzy
- REFA, CNC technológia, technické a logické uvažovanie, MTM
- Komunikatívnosť, prezentačné schopnosti, časová flexibilita
- Vodičský preukaz B

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2428635  Dátum zverejnenia: 9.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.