Technik BOZP & PO

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Pezinok, Bratislava, Senec, Bratislavský kraj, okres Pezinok, okres Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Definovať procesy v oblasti BOZP podľa legisltívnych požiadaviek SR
* Sledovať legislatívne zmeny v oblasti BOZP a revidovať procesy na základe legislatívnych zniem
* Zaviesť účinný system kontroly dodržiavania procesov v oblasti BOZP
* Stanoviť KPI v oblasti BOZP a pravidelné monitorovanie KPI
* Zastupovať organizáciu voči externým stranám v oblasti BOZP
* Riadiť procesy neustáleho zlepšovania v oblasti BOZP
* Riadiť a usmerňovať jednotlivé útvary organizácie v oblasti požiadaviek BOZP
* Schvalovať výrobné procesy a postupy z hľadiska BOZP
* Neodkladne informovať Plant manažéra a HR manažéra s akýmkoľvek porušením predpisov a procesov v oblasti BOZP Vykonávať odborné preventívne protipožiarne činnosti v organizácii a vykonávanie preventívnych protipožiarnych prehliadok
* Určovanie miest so zvýšeným nebezpečenstvom vzniku požiaru a počtu členov protipožiarnych hliadok
* Vykonávanie školenia o ochrane pred požiarmi a odbornej prípravy protipožiarnych hliadok
* Vypracúvanie, vedenie a udržiavanie dokumentácie ochrany pred požiarmi v súlade so skutočným stavom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Osvedčenie o odbornej spôsobilosti technika požiarnej ochrany podľa zákona č. 314/2001 Z.z. o ochrane pred požiarmi
* Osvedčenie bezpečnostného technika podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci
* Výborné komunikáčné znalosti, písomne aj ústne
* Skúsenosti s implementáciou enviro and BOZP systémov
* Zručný a praktický, sebavedomá a motivovaná osobnosť
* Znalosť legislatívnych požiadaviek na environment a BOZP
* Komunikatívna znalosť anglického jazyka
* Ideálne 2-ročné skúsenosti v oblasti bezpečnosti práce a požiarnej ochrany v prostredí výrobnej spoločnosti
* Vysokoškolské vzdelanie v oblasti bezpečnosti práce

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2413051  Dátum zverejnenia: 27.1.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou