Department Manager v športovej predajni

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za pridelený úsek predajne so športovými potrebami - starostlivosť o sortiment, dopĺňanie tovaru
- poradenstvo pre zákazníkov predajne, výber a odporučenie vhodného sortimentu
- zabezpečenie poriadku na predajni a správnosti vystaveného sortimentu
- zodpovednosť za plnenie stanoveného obchodného plánu
- výber, vedenie a motivácia tímu sales asistentov

- dynamický mladý kolektív športovcov
- možnosť rýchleho kariérneho rastu
- teambuildingy
- firemné benefity

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- absolvent VŠ - vítaná FTVŠ, ale nie je podmienkou
- prax v obchode vítaná, nie je podmienkou
- záujem o šport nevyhnutný
- organizačné schopnosti
- pro-zákaznícka orientácia
- komunikačné schopnosti, samostatnosť, tímový duch
- flexibilita, ochota cestovať
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - nevyhnutná podmienka pozície
- zaškolovací proces prebieha niekoľko mesiacov v Bratislave

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2335419  Dátum zverejnenia: 20.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce finančné ohodnotenie