.NET Developer

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Žilina, Žilinský kraj
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Hľadáme .NET developera, ktorý sa bude v rámci tímu podieľať navývoji webu a tvorbe web aplikácií.
* Ideálny kandidát má tieto schopnosti:
* -vývoj na platforme .NET - C
* , , MS SQL, jQuery
* -programovanie v MS Visual Studiu (C
* -skúsenosti s vývojom web aplikácií ASP.NET
* -znalosť trojvrstvovej architektúry
* -znalosť návrhových vzorov
* - analytické a logické myslenie
* - užívateľsk prístup k spracovávaným úloham
* - zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť a aktívny prístup
* - preferencie pre tímovú prácu v aktívnom a dynamickom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- teoretická a praktická znalosť platformy .NET, C
- chuť pracovať a zabávať sa zároveň
-otvorené sú pozície rôznej seniority
PONUKA JE VHODNÁ aj pre ABSOLVENTOV

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2274558  Dátum zverejnenia: 5.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.