FMCG - Key Account Manager

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Slovensko
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Hľadáme Key Account Managera, ktorý chce nadviazať na svoje skúsenosti z oblasti FMCG a uplatniť ich v zaujímavej a pestrej práci pre nadnárodnú výrobno-obchodnú spoločnosť. Ak ste samostatný, skúsený a priebojný človek, ktorý dokáže vytvárať a udržiavať nadštandardné vzťahy so zákazníkmi, vyhľadávať nové obchodné príležitosti - táto ponuka čaká práve na vás.
* Zodpovednosť za predajné výsledky a obchodné ciele u kľúčových klientov
* Vytváranie a budovanie obchodných vzťahov s partnermi
* Budovanie silných zákazníckych vzťahov a značky so zreteľom na profit spoločnosti
* Presadzovanie nových výrobkov na trhu
* Vedenie rokovaní, negociácia obchodných podmienok, vypracovávanie cenových kalkulácií
* Monitoring konkurencie, forecasting
* Spracovanie štatistík a reporting

* Zázemie silnej, prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti patriacej k lídrom na trhu
* Možnosť sebarealizácie zaujímavou a zodpovednou prácou
* Bonus vo forme 13. a 14. platu na základe výsledkov
* Služobné auto aj na súkromné použitie
* Notebook s dátovým pripojením, mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* Min. 3 ročné obchodnícke skúsenosti
* Predchádzajúce pôsobenie v FMCG veľkou výhodou
* Výborné vyjednávacie, komunikačné a prezentačné zručnosti
* Silné analytické schopnosti, systematický a systémový spôsob práce
* Schopnosť riešiť zložité problémy a myslieť "out of the box", zákaznícky orientovaný spôsob myslenia
* Angličtina alebo Nemčina plynulá úroveň
* Pokročilá úroveň počítačových znalostí

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2255778  Dátum zverejnenia: 22.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou