Project Manager pre IKT riešenia

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Projektový manažér pôsobí ako samostatný koordinátor celého životného cyklu IT projektu, od jeho inicializácie cez realizáciu, testovanie až po prechod do prevádzky a odovzdania na servis. V prípade komplexnejšej subdodávateľskej štruktúry riadi a koordinuje aj dodávky vendorov a subdodávateľov. V rámci spoločnosti pôsobí ako hlavný komunikačný kanál medzi architektami, špecialistami a pracovníkmi zákazníka. V spolupráci so senior manažérom vykonáva plánovanie a evidenciu rozpočtu projektu a reporting o stave projektu. Taktiež poskytuje pre sales podporu obchodníkom a account manažérom.
* Pracovné zodpovednosti:
* · Zodpovednosť za riadenie procesu prípravy, plánovania, realizácie a ukončovania projektov
* · Analyzovanie požiadaviek a príprava návrhov riešenia so zákazníkom a solution architektami
* · Nastavenie a aktualizácia plánu projektu
* · Stanovenie úloh a požiadaviek na alokáciu zdrojov
* · Vedenie evidencie rozpočtu projektu a sledovanie dodržiavania rozpočtu
* · Vedenie evidencie požiadaviek zákazníka a sledovanie dopadu zmien na IT architektúru a infraštruktúru
* · Identifikovanie kritických miest dodávok a dojednávanie ciest k ich eliminácii
* · Vedenie evidencie problémov a riadenie procesu ich riešenia
* · Pravidelný reporting stavu projektu
* · Príprava a odovzdanie projektu do servisnej fázy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Jazykové znalosti - anglický jazyk - aktívne
* Počet rokov praxe - 1 a viac rokov v pozícii projektového managementu, delivery managementu, v oblasti infraštruktúrnych alebo softvérových IT projektov
* Ďalšie znalosti a predpoklady:
* · Orientácia v oblasti technologickej IKT infraštruktúry
* · Skúsenosti vo vývoji alebo integrácii softwarových produktov
* · Znalosť aspoň jedného plánovacieho nástroja pre projektový manažment
* · Skúsenosti s riadením ľudí, prípadne aj subdodávateľov
* · Prezentačné a vyjednávacie zručnosti
* · Analytické myslenie, dôslednosť, precíznosť, zodpovednosť a zákaznícka orientácia

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2242265  Dátum zverejnenia: 3.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.