Asistent/ka oddelenia logistickych systémov

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* · asistencia vedúcemu odd. logistických systémov, administratívna podpora oddelenia,
* · štandardné úkony asistentky obchodno – realizačného odd. – spolupráca na príprave obchodných ponúk, spracovanie objednávok a príprava štandardných zmlúv, objednávanie tovaru, príjem, expedícia tovaru, organizácia montáží a dodávok, reportovanie nadriadenému, asistencia obchodnému tímu, interná dokumentácia zákaziek, informovanie o stave ich spracovania,
* · vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov a obchodných prípadov formou telefonického a e-mailového kontaktu,
* · práca s interným CRM a SAP systémom, zaznamenávanie údajov o obchodných prípadoch, zákazníkoch a predanom tovare.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

* Odborné znalosti:
* · veľmi dobré znalosti MS Office, Power Point,
* · výborné znalosti Excel
* · praktické skúsenosti so SAP a CRM sú výhodou
* · skúsenosť z logistického prostredia alebo skladového hospodárstva je výhodou
* Osobnostné predpoklady:
* · orientácia na zákazníka, príjemné vystupovanie, obchodné myslenie, schopnosť identifikovať obchodné príležitosti
* · organizačné schopnosti, schopnosť určiť si priority, pracovať pod tlakom,
* · výborné komunikačné schopnosti slovom aj písmom,
* · zmysel pre tímovú prácu,
* · spoľahlivosť, lojalita a pracovná stabilita,
* · flexibilita a ochota učiť sa
* · záujem o techniku
* · samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť,
* · schopnosť identifikovať sa s nemeckou firemnou kultúrou,
* · skúsenosť s telemarketingom alebo na podobnej pozícii je vítaná.
* Jazykové vybavenie:
* · znalosť anglického alebo nemeckého jazyka plynule slovom aj písmom.

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2156386  Dátum zverejnenia: 25.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.