CNC Frézar do Holandska (Mazak)

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Goirle, Holandsko
Termín nástupu
Ihneď - po absolvovaní vstupnej zdravotnej prehliadky
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* obsluha CNC strojov rôznych typov podľa projektov (typ Okuma, Mazatrol, Enshu)
* kovoobrábanie - výroba súčiastok, sériová výroba
* práca s frézami
* práca na zmeny (ranná, poobedná, nočná)

- hradené ubytovanie - zamestnanec si hradí len cestu z a do Holandska
- dlhodobá práca v medzinárodnej spoločnosti
- práca v slovenskom kolektíve so slovenskými teamleadermi
- zabezpečené zdravotné poistenie pri zahraničných cestách
- hradená vstupná zdravotná prehliadka
- príspevok na kurz prvej pomoci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- skúsenosti s prácou s CNC strojmi - frézami - minimálne 2 ročná prax - podmienka!
- znalosť práce na Mazak 410II - výhoda
- aktívny vodičský preukaz - typ B - podmienka
- preukaz na vysokozdvižný vozík - výhoda
- ochota pracovať na zmeny a v zahraničí
- možnosť začať pracovať do dvoch týždňov
- orientácia na výkon a kvalitu
- samostatnosť, zodpovednosť
- znalosť nemeckého/anglického jazyka (technická terminológia) - výhodou

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2064442  Dátum zverejnenia: 27.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou