Vedúci obchodný zástupca (FMCG) so zameraním na akvizíciu

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Tri dni z týždňa sú viazane na Bratislavu., Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* V rámci celej SR zodpovedá za rozvoj obchodnej stratégie a zvyšovanie objemových ukazovateľov predaja u nových a stálych zákazníkov s celoslovenskou pôsobnosťou v súlade s obchodnými cieľmi spoločnosti
* Rozdeľuje úlohy, ciele pre jednotlivých reprezentantov rozvoja obchodu vo svojom tíme (3 obchodní zástupcovia)
* Vedenie školení svojho tímu pre jednotlivé produkty vrátane zaškolenia v teréne
* Znalosť trhu v pridelenom segmente – sledovanie potenciálnych zákazníkov, vývojové trendy a odbytové príležitosti
* Nadväzuje vzťahy s potenciálnymi novými zákazníkmi s celoslovenskou pôsobnosťou
* Identifikácia potencionálnych zákazníkov, resp. zahájenie spolupráce s dôrazom na nových zákazníkov
* Realizácia marketingových a trade - marketingových aktivít v súlade s pravidlami spoločnosti
* Aktívne dopĺňanie nových obchodných partnerov do trás OZ s prihliadnutím na logistiku
* V súlade so zásadami spoločnosti vypracováva a realizuje obchodnú stratégiu pre pridelený región
* Vedie svoj tím k zabezpečeniu splnenia stanovených cieľov, vrátane ich hodnotenia a motivácie a ich ďalšieho profesionálneho rozvoja
* Šetrenie a vyhodnocovanie sťažností a podnetov zo strany klientov, riešenie pohľadávok
* Vedie pravidelné pracovné porady
* Periodicky podáva správy o činnosti a dosiahnutých výsledkoch - analyzuje vývoj a predkladá odporučenia
* Vypracováva štatistické výkazy – mesačné
* Spolupracuje na tvorbe dlhodobého plánu rozvoja obchodu pre nezávislý trh
* Vyjednáva optimálne obchodné podmienky u zverených zákazníkov,
* Reportuje obchodnému riaditeľovi

* Auto
* Notebook
* Mobilná telefón

* Pozícia je zameraná predovšetkým na získavanie nových klientov. V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a pozícia vás oslovila, zašlite prosím vaše CV v slovenskom jazyku na uvedené kontakty. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobné stretnutie. Ďakujeme!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

* Renomovaná spoločnosť, významný hrač na trnu v oblasti rýchloobrátkového tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* Stredoškolské /vysokoškolské vzdelanie
* Dlhoročné skúsenosti (6 rokov a viac) v rámci predaja (v oblasti FMCG veľkou výhodou)
* Prax v riešení úloh a projektov komplexnejšej povahy
* Prax vo vedení a zodpovednosti za rozpočet pre daného klienta
* Minimálne 3 roky praxe v riadení minimálne 2 obchodných zástupcov
* Schopnosť identifikovať predajné príležitosti
* Skúsenosti s vypracovávaním nových konceptov/ riešení v oblasti predaja
* Veľmi dobré predajné zručnosti
* Prezentačné a komunikačné zručnosti, zákaznícky prístup, iniciatíva
* Znalosť práce s MS-Office: Word – pokročilý, Excel – pokročilý, PowerPoint – pokročilý
* Administratívne a obchodné znalosti,
* Anglický jazyk - mierne pokročilý,
* Vodičský preukaz: skupiny B – aktívny vodič
* Ochota cestovat
* Príjemné vystupovanie
* Vysoké miera samostatnosti

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2031232  Dátum zverejnenia: 28.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.