SQA Inžinier kvality

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Košice, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zabezpečuje súlad nakupovaných komponentov s požiadavkami na kvalitu
* vedie zoznam materiálov a komponentov
* rieši kvalitatívne problémy dodaného materiálu
* spolupracuje pri riešení kvalitatívnych problémov, zistených vo výrobe, u klienta
* vykonáva hodnotenie dodávateľov na mesačnej báze
* podieľa sa na príprave zákazníckych auditov a zároveň sa ich zúčastňuje
* podieľa sa na príprave a plánovaní auditov u dodávateľov
* pravidelne informuje vedenie spoločnosti o ukazovateľoch kvality dodaných materiálov
* podieľa sa na schvaľovaní prvotných vzoriek dodávaných materálov
* riadi tok blokovaného materiálu
* zúčastňuje sa na QRQC dodávateľa

* zaujímavá práca v medzinárodnej spoločnosti
* možnosti profesného rastu
* systém školení a benefitov

* V prípade záujmu pošlite prosím Váš životopis v anglickom a slovenskom jazyku. Budeme Vás v čo najkratšom čase informovať o ďalšom postupe.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

* Medzinárodná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* VŠ vzdelanie - technické, kvalita
* Anglický jazyk - aktívne
* 2-ročná skúsenosť s kvalitou v medzinárodnej výrobnej spoločnosti
* skúsenosť s nástrojmi kvality (FMEA, 8D, PPAP, QRQC, PDCA...)
* skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou
* dobré komunikačné a organizačné schopnosti, aservitita, flexibilita

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2028015  Dátum zverejnenia: 26.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.