Junior Integračný špecialista/XML

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* junior integračný špeciaista je zodpovedný za tvorba a údržba webservisových rozhraní
* - tvorba a údržba biznis procesov v ramci web services pomocou jazyka BPEL
* - analýza problémov v existujúcich systémoch (debugging, čítanie logov) v prostredí Oracle SOA Suite

* motivujúce pracovné prostredie
* odborné i jazykové vzdelávanie
* - dovolenka nad rámec ZP, príspevok na DDP
* príspevky zamestnávateľa pri dôležitých osobných udalostiach pitýy režim
* rôzne teambuildingove aktivity
* prémiový system

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

* Etablovana spoločnosť poskytujúca SW riešenia pre spoločnosti z oblasti štátnej i súkromnej správy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

XML - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené VŠ vzdelanie technického zamerania
aloritmické logické a analytické myslenie
preukázateľná prax vo vývoji príp. systémovej integrácii
komunikatívna angličtina
vítaná znalosť XML, XSD, XSLT, XPath, XQuery, OAP, WSDL, java, SQL, Oracle SOA Suite, IBM Process Server

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2023082  Dátum zverejnenia: 21.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou