Project Manager - Lean

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Upon Agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Support each individual Project Leader in his/her effort across the full Project portfolio
* Ensure strategic insight into actual Project portfolio for Top Management as well as enable Top Management to transfer theirs Project’s priority decision into Project Teams efforts and plans
* Project Management Process creation and updates
* Project Management System implementation and updates
* Continue training of Project Leader in PM Process and System
* Follow each portfolio’s project on a weekly basis with particular Project Leader, ensuring that projects are on track, moving forward, within budget, that issues are solved, risks are known and managed, communication is smooth and precise across all stakeholders, definitions are available and accepted by users, plans are clear and up to date and in general - project management process is followed and project management system is used.
* Lead high-complexity Projects where top-management decides about direct involvement as Project Leader
* Maintain Lessons log for the Project portfolio, enabling Project Leaders to learn from the mistakes of others and how to not repeat them
* Define Projects KPIs for top-management follow up
* Helping top-management to allocate resources according to Business Value of particular Project

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

* University education in PM certification
* Communication in English – fluent
* Disciplined, goal oriented, able to work under the pressure of multiple projects running paralel
* Efficient in communication at all levels
* Process oriented and very structured
* Proven strong leadership quality, leads by example
* Strong personality, able to convince and smartly push people

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2018170  Dátum zverejnenia: 18.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Upon Agreement