Data Steward International - Specialist of Fixed Assets

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
by agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* · Analysis of information requirements (with focus on asset master) and proposal of alternative solutions within a SAP data model in due consideration of best-practice approach and identification of optimization opportunities
* · Support of mapping execution from existing/local asset classes list to a template/central asset classes list, including the technical validations and dependencies
* · Analysis of existing/local fixed asset data model and alignment to a template/central fixed asset data model, including the technical validations and dependencies
* · Analysis of existing customization (depreciation plan/area, depreciation key, etc.) and alignment to a template/central customization
* · Support of roll-out projects to integrate further data management functions
* · Support creation of guideline for migration preparation of fixed assets from one SAP system to another
* · Evaluation and realisation of process improvements to ensure cost reduction and increase of efficiency and/or quality
* · Development of concepts as basis for the realisation of IT improvements (Workflows, etc.)
* · Development of training material and conduction of in-house-trainings for data management topics and processes
* · Status reporting of your projects in front of the management team

* motivated

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Economic Education

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* · Experience in operational data management, in particular in the areas of fixed assets
* · Experience with SAP (module FI-AA incl. customization)
* · Ideally experience with the Buy2Scrap end-to-end process within big corporations
* · Process thinking thereby deep technical know-how on data management issues and understanding of data management processes
* · Ideally experience with shared services
* · Knowledge of current project management methodologies
* · Demonstrable presentation skills
* · Strong communication skills
* · Excellent English and ideally German, written and spoken
* · Flexibility to travel nationally and internationally
* · Corporate attitude and strong service behaviour
* · Excellent MS Office skills (Power Point, Excel)

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2013655  Dátum zverejnenia: 13.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.