Oblastný manažér predaja

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Nadväzovanie obchodných vzťahov s potenciálnymi klientmi, organizovanie obchodných stretnutí, vytváranie a budovanie efektívnych a dlhodobo prínosných partnerstiev.
* Predaj zariadení a systémov vysokozdvižnej a skladovej techniky firemným zákazníkom (včítane projektov finančne rozsiahleho charakteru), príprava podkladov pre administratívnu časť obchodu.
* Analýza potrieb zákazníkov, poskytovanie odborného poradenstva v oblasti vnútropodnikovej logistiky, návrh najvhodnejšieho riešenia, príprava a prezentácia ponúk, kalkulácie.
* Zodpovednosť za plnenie plánu tržieb a dosahovanie plánovaného zisku.
* Implementácia taktiky predaja pre zákazníkov na základe prevládajúcich trendov v danom sektore a stratégie firmy.
* Aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci celej firmy.
* Podieľanie sa na produktovom manažmente pridelených produktových skupín (spolupráca pri uvádzaní nových produktov na trh, podieľanie sa na marketingových aktivitách, sledovanie aktivít konkurencie).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* SŠ / VŠ – najlepšie technického (strojárske, elektrotechnické, stavebné) príp. ekonomického zamerania.
* min. 5-ročná prax v oblasti predaja technických strojov a zariadení
* aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom,
* schopnosť predávať prémiové technické zariadenia, služby a riešenia,
* vedieť prezentovať pridanú hodnotu prémiových produktov a riešení pre zákazníka,
* výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, reprezentatívne vystupovanie,
* orientácia na dlhodobé ciele a výsledky, schopnosť seba motivácie, cieľavedomosť a vytrvalosť,
* vysoký stupeň samostatnosti v rozhodovaní a osobná zodpovednosť,
* kreativita pri práci so zákazníkmi,
* silná obchodná motivácia a schopnosť identifikovať príležitosť a schopnosť dotiahnuť obchod do konca,
* štruktúrovanosť, schopnosť nadhľadu a rýchlej orientácie v problémoch,
* schopnosť vyjednávať s medzinárodnými zákazníkmi,
* schopnosť prioritizácie úloh a efektívny time management, schopnosť pracovať v časovej tiesni,
* efektívne riešenie problémov a rizík

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1994951  Dátum zverejnenia: 28.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.